Technické plyny a CO2

Prodej CO2 a technických plynů

Společnost HASPO, spol. s r.o. dodává svým zákazníkům tlakové lahve na přepravu a skladování plynů. Zde se soustředí na lahve na kapalný oxid uhličitý, CO2. V případě zájmu zákazníka zajistíme dodávku tlakových lahví na libovolné médium ze sortimentu našeho dodavatel, tradičního českého výrobce tlakových lahví.

Disponujeme vlastním zásobníkem na kapalný oxid uhličitý o velké kapacitě. Plníme výhradně mámi dodávaný OXID UHLIČITÝ, splňuje požadavky na jakost dle ČSN 651742 a nařízení komise (EU) č. 231/2012.

Jsme schopni naplnit láhve od objemu 0,7 litru, tedy 0,5 kg oxidu uhličitého po láhve o objemu 67,5 litru, tedy 50 kg oxidu uhličitého. Láhve plníme na počkání.

Tlakové lahve

Nabízíme:

• Kompletní servis a opravy nádob.

• Periodické tlakové zkoušky nádob.

• Nová povrchová úprava, opravy ventilů tlakových nádob.

• Doprava, rozvoz láhví CO2 dle dohody.

Společnost HASPO, spol. s r.o. provozuje sklad technických plynů MESSER TECHNOGAS. Z tohoto skladu vydává technické plyny smluvním partnerům uvedené společnosti.

Zde je ukázka lahví které je u nás možno plnit - staré typy a nové typy lahví. V současné době plníme také lahve pro akvaristiku a většinu tlakových patron do nápojových automatů.

Prioritou naší firmy je oprava, tlakové zkoušky, plnění a povrchová úprava hasicích přístrojů CO2 (sněhových)od 1,5kg do 30kg CO2 a jejich násobné přestavy tedy pojízdné hasicí přístroje S2x30 a S4x30. Plníme také velkokapacitní lahve 50kg do stabilních protipožárních zařízení.

 

 

Pro poskytování co nejlepších služeb našim zákazníkům používáme cookies.